בתקשורת

החדשות / תוכנית לילה

המס הורוד

מחקר חדש: מוצרים שמיועדים לנשים יקרים יותר. כמה מילים על נשים, מגדר ו"המס הורוד"- המקומם. חדשות הלילה עמליה דואק עידו סולומון. (צפו דקה 37).

החדשות 2

יינות ביתן – גם לחרדים

רשת יינות ביתן הצטרפה היום לטרנד והשיקה 17 סניפים ייעודיים לציבור החרדי. מדובר בשוק שמגלגל מיליארדים בשנה, ויותר ויותר חילוניים קונים שם בגלל התדמית הזולה.

החדשות / תוכנית לילה

זארה שוב מסתבכת

כמה מילים על הקמפיין של זארה, נשים עם קימורים ודימוי גוף. עמליה דואק ועידו סולומון. (צפו דקה 15:00)

חדשות 2 / מהדורה מרכזית

נוקיה לא לבד: המותגים שמרוויחים מהנוסטלגיה

"טכנו": אנחנו אוהבים להתרפק על העבר ולפעמים גם חיים אותה. החברות המסחריות יודעות את זה ומנסות לעשות הכול כדי להחזיר אותנו לרכוש את מוצריהן בניחוח העבר: נוקיה, נינטנדו ופולורואיד הן רק חלק מהחברות שהחליטו לשחזר את המוצרים האהובים ולעשות מהם מיליונים, ללא רצון גדול מדי לחדש או להפתיע (צפו בדקה 06:40)

אנשים ומחשבים / חדשות

שליחות עיצובית ומיתוגית מרתקת

ראיון מנומר על מיתוג עם פדי מרגי, מומחה למיתוג עסקי, מרצה באקדמיה ובעלים של משרד Talking Brands, שהוא גם אמן בינלאומי מסקרן במיוחד.

החדשות / התוכנית הכלכלית

כך גורמים לנו לקנות דברים מיותרים

אתה נכנס לרשת שיווק ואתה רוצה לקנות רק חמישה פריטים, מה הסיכוי שתעמוד במשימה?

ישראל היום / לייף סטייל

למה יש צעצועים שונים לבנים ובנות?

אז מהיכן מגיעים הסטריאוטיפים בנוגע למגדר? מתברר שמהבית. פדי מרגי, מומחה למיתוג ולאסטרטגיה, מבהיר: "הבעיה נמצאת אצל הורים. נכון שרשתות האופנה לילדים היו מייצרות ביגוד יוניסקס כבר מגיל אפס, אבל הרי לא נראה תינוקות ממין זכר שמלבישים אותם בשמלה".

כלכליסט / פנאי

תערוכה: חיטה היא חיטה היא חיטה

בתערוכה "חיטה היא חיטה היא חיטה" במוזיאון העיצוב בחולון בוחן המעצב פדי מרגי בעין ביקורתית את מקומם של המותגים והתאגידים ששולטים בעולם.

מוזיאון העיצוב / תערוכות

חיטה היא חיטה היא חיטה

בתערוכה חיטה היא חיטה היא חיטה בוחר המעצב פדי מרגי מוצרי יסוד יומיומיים בסיסיים כמו קמח, סוכר ומלח ומציג אותם במוזיאון כתפארת היצירה, כשהם ארוזים בשפת מותגי על כמו גוצ׳י, פראדה, נייקי ועוד. מרגי משתמש בכישורים, בכלים ובידע של איש מיתוג ופרסום, וכקוסם פתיין משבש את המוכר והיומיומי ומערבב אותו עם הנשגב והנחשק.

ערוץ 2 / חדשות הלילה

הפנים של המותג

פדי מרגי מגיע לריאיון כמומחה לאסטרטגיה ומיתוג, לדבר עם גדעון אוקו ועמליה דואק בסיכום חדשות הלילה על התופעה – כיצד מצליח פרזנטור למנף מותג? מהי ההשפעה של פנים מוכרות על מותג, והאם השפעה זו יכולה גם להניב תוצאה רעה? (0:20)

ישראל היום / דעות

פרשת קורנפלקס תלמה: בגידת המותג

"לא היה אפשר לפספס השבוע את ערימת הקורנפלקס המתגלגלת, ובכל פעם שחשבנו שהגיע שיא חדש – בישרה מהדורת החדשות על תפנית נוספת בעלילה. כשנשאלתי על ידי לקוח כיצד אני הייתי נוהג, לא יכולתי שלא להיזכר במשבר המכונן של חברת מרצדס. "

ערוץ 2 / חדשות הלילה

סערת הקורנפלקס

פדי מרגי מגיע לריאיון כמומחה לאסטרטגיה ומיתוג, לדבר עם גדעון אוקו ועידו סולומון בסיכום חדשות הלילה על הפרשה שהסעירה את המדינה השבוע. למה בחרה תלמה להסתיר את הזיהום הנקודתי ומה דעתו על דרכה אסטרטגית בניהול המשבר?

ערוץ 2 / שווה בדיקה

סלבס – וגם בעלי עסק

אחרי אקזיט המיליונים של בר רפאלי ברשת הודיז, מנחם הורוביץ פגש את הסלבריטאים שמחזיקים גם עסקים לצד הקריירה שלהם על המסך. שווה בדיקה. פדי מרגי משוחח עם מנחם הורוביץ על המשמעות של סלב העומד מאחורי עסק משלו.

ערוץ 2 / שווה בדיקה

מוצרים מבטיחים לנו בריאות ולא תמיד מקיימים

כשעושים קניות בסופר, לעיתים קרובות נתקלים במוצרים המבטיחים שלל סגולות רפואיות – אך הם זה באמת המצב? שווה בדיקה. פדי מרגי משוחח עם מנחם הורוביץ על המסרים הנסתרים והגלויים שעל המוצרים שמבטיחים לנו בריאות.

ערוץ 2 / חדשות 2

על נוחות במטוס – משלמים

בדרך לחופשה אנחנו נאלצים להצטופף בתנוחות שונות ומשונות על הכיסאות במטוס. חברות הלואוקוסט אמנם מציעות מחירים נמוכים אבל לרוב המחיר בא על חשבון הנוחות. אז באיזו חברת תעופה תרגישו כמו סרדינים ואיפה תוכלו למתוח את הרגליים? פדי מרגי משוחח עם עמרי ברק על המסרים של חברות התעופה

ישראל היום:

הכי ישראלי

מהדורות מיוחדות ליום העצמאות בוודאי משכו את תשומת לבכם בביקור האחרון בסופרמרקט | פדי מרגי מתראיין לזיווה מוגרבי קובני על השאלה – האם מדובר בגאווה לאומית – או במקור הכנסה ?

ערוץ 2 / תכנית חיסכון

מכורים למותגים: כמה זה עולה לנו?

הקניות שרובנו עורכים בסופר מתבססות בעיקר על הרגלים: היד נשלחת לעבר מותג ותיק ומוכר ולרוב אנחנו נמנעים ממותג פרטי וזול יותר. אז כמה אנחנו מוכנים להוציא כדי לקנות בסופר את המותגים אליהם התרגלנו? פדי מרגי התלווה לעמרי ברק מחדשות 2 לבדיקה: כיצד האריזה משפיעה על הקנייה שלנו בסופר?

ערוץ 2 / תכנית חיסכון

שווה בדיקה: מבחן האופטיקה

מנחם הורביץ בדק אם משקפיים ממותגים באמת עדיפים או שאפשר להסתפק במותגים הזולים. פדי מרגי כיועץ מומחה למיתוג הסביר מה המשמעות שיש למותג שעל המשקפיים בעיני הצרכן והאם יש לזה קשר להחלטתו לרכישה

דה מרקר

מה הקשר בין רמי לוי לבר רפאלי?

"המיתוג הוא לא רק לצרכנים הסופיים, אלא לעוד לקוחות. המונח שנקרא עיצוב תקשורת חזותית כולל פסיכולוגיה, עיצוב, שיווק, התנהגות צרכנים. זו היכולת להבין איך הדברים עובדים, לקחת את המסרים ולדעת לארוז בצורה נכונה. זה כמו ללמוד מוזיקה. צריך מישהו מיומן כדי לפתוח לבבות. זה לא רק טכני." ריאיון מרתק עם פדי מרגי על מותגים והבטחות.

גל״צ

שיחה על מיתוג עם אבי אטינגר ודודו ארז

ריאיון משעשע בעקבות שינוי הלוגו של גוגל והדעות הסותרות לגבי איכות הלוגו במדיה

פירמה

מדד המותגים 2015

דירוג 100 המותגים המובילים בישראל, לצד כתבות וראיונות בתחומי שיווק, פרסום, מיתוג ועוד, מדובר למעשה בפרויקט מיוחד של אנשי מגזין פירמה. המגזין מסקר את תערוכת היחיד של פדי מרגי "חיטה זה חיטה זה חיטה" העוסקת בצרכנות ובאוכל כתופעות המשלימות זו את זו. עוד דובר על הצגת התערוכה בביתן הישראלי באקספו מילאנו 2015, "היכן נמצא הגבול האתי של היכולת הפתיינית של העיצוב והמיתוג?"

Lajf

ריאיון במגזין Lajf הפולני

כתבה מגזין בלייף היוקרתי המספרת את סיפור חייו של פדי, על הדרך ממרוקו עד לשיפוט בתחרות בינלאומית בלובלין, והסבר על התפיסה בהערכית והאומנותית בעולם העיצוב.

TAPAS

כתבה במגזין TAPAS הספרדי

מגזין טאפאס הוא אחד מכתבי העת הנחשבים ביותר באירופה וספרד, בנושאי לייף סטייל אומנות ובתרבות הצריכה. הכתבה סוקרת את תערוכת היחיד הבינלאומית של פדי, ואת פעילותו כמעצב בינלאומי.

HOW Design

פרסום עבודה בHOW Design Magazine

מגזין המשמש כמקור לאנשי מקצוע מזה כעשור ומעורר השראה בנושא פיתוח והקמת עסקים הקשורים לעולם העיצוב הגרפי. המגזין בחר להציג את פעולותו של פדי מרגי עם חברתו הבינלאומית Mergui lottry Design ולסקור את ההצלחות הבינלאומיות בעיצוב כרטיסי גירוד בארה"ב. הכתבה השתרעה על 6 עמודים ובה מוצגים כעשרה כרטיסים והוצגה תפיסת עולמה העיצובי של החברה. כמו כן, המגאזין ציין לשבח את הדרך ויחודיות והמקצוענות בנישה עיצובית הספציפית זו .

גלובס

מבחן האישיות של המותג הפרטי

בארץ המותגים הפרטיים עדיין מצויים בפאזה ישנה יותר של עיצוב פשוט , לא מושקע, ולא מבודל. בארה"ב ובאירופה לעומת זאת, המותגים כבר מזמן מעוצבים ומבודלים לא פחות ממותגי היצרניות. אם הרשתות הישראליות רוצות שמותג פרטי ייתפוס 30% מהמכר בשנת 2020, כדאי שיקחו מוצר שעד היום היה "חסר אישיות" משל עצמו, ויהפכו אותו ליישות חדשה ואטרקטיבית. // פדי מרגי