דיבורים2018-11-07T13:19:18+00:00

דיבורים

מיתוג זו מומחיות, תמיד אני חושב על קורנפלקס שנראה כמו שבבי נסורת, "אפור" משעמם ועם המיתוג הנכון, עם מיתוג מוצלח הוא הופך להיות, מלא חיים, מדבר, מספר סיפור על הצלחה, על ניצחון, על בריאות, מיתוג זו המומחיות שלנו אך לספר סיפור, להקשיב לסיפור כל אחד יכול, וכאן זה המקום שלכם: סטודנטים לעיצוב, למיתוג, אוהבי עיצוב, פרסומות, צורה וצבע לכתוב לנו את הסיפור שלכם, לכתוב לנו את המפגש שלכם עם המותגים האהובים עליכם.

מיתוג קוקה קולה – ד. איטח

אני מתגעגע לבקבוק הישן של קוקה קולה, אילו מזכוכית, אני מחפש אותם, דווקא אותם, בעיניי הם מותג של פעם, כמו פורד קורטינה, כמו סבתא סורגת, כאילו שפורט על נימי הלב על מיתרי הנוסטלגיה.
אני לא אוהב את כל הפלסטיק שנמכר היום. אני לא כזה אקולוג גדול אבל בעיניי יש באריזות האילו משהו ריק וזה מה שהן מייצגות בעיניי, תקראו לי מיושן אבל מיתוג כזה, עיצוב כזה קונה אותי.
אני רואה בקבוק כזה ולא אכפת לי מה יש בתוכו, אני רק רואה את עצמי כילד בקיוסק של אלברט, בחום של טרום עידן המזגנים והבקבוק קר ומרווה עוד לפני שפתחתי אותו, עם טיפות הקור האילו שכולם מכירים שזולגות עליו. ואז זה באמת טעם החיים. אולי פלסטיק יותר זול אבל בקבוק ששולח אותך אחורה בזמן זו מומחיות במיתוג בעיניי.

מיתוג SIMPLE – ס. גדול

אני אוהבת לנקות, שוטפת את הבית פעמיים בשבוע, תריסים, חלונות, אבק, מקרר, תנור, אוהבת לשטוף כלים, ככה אני. תקראו לי מיושנת, תגידו לי שלא בחרתי, שמו אותי במקום הזה. אבל אני כן בוחרת, בעלי הציע לי אלף פעם לקחת עוזרת, אבל אני אוהבת את זה, אוהבת שדברים נעשים כמו שאני רוצה, אוהבת את השקט הזה בעבודה עם מוזיקה טובה ואוהבת את התוצאה. מה שאני לא אוהבת אילו התחכמות עיצוביות, מין חריץ כזה במגירה במקרר (שתמיד חותך אותך), בליטה בתוך התנור, כפתורים בספה שצוברים ערימות אבק או כל דבר אחר שעוצר לי את השטף ותוקע אותי שעה מולו עם סכינים, סמרטוטים, מקלות אוזניים, העיקר להעיף את הלכלוך המעצבן הזה.
אני רואה כל מיני פרסומות יקרות ויוקרתיות בטלוויזיה למקרר משוכלל שאפשר אפילו לדבר איתו אבל אי אפשר לנקות מתחתיו. מה הבעיה לעשות את המקרר כמה סנטימטר יותר גבוה?
אז בין מקרר לחלון אני חושבת על חברה שתמתג את עצמה כמומחית לפשטות. זה יהיה כל המותג: פשטות! קווים פשוטים, בלי התחכמויות, נקיים, יפים, כאילו שאני אהנה לה להשתמש בהם וגם לנקות אותם בקלות ובמהירות.
תקראו לה SIMPLE וכל מי שאי פעם, גבר או אישה שהחזיק סמרטוט ביד יודה לכם.